icon fb icon g+ icon tw Büro & SchreibwarenEssenElektronik & ComputerBøker & BladerKwiatyModeParfum & KosmetikReiseBlumen & GeschenkideenTierbedarfSport i turystykaBiżuteriaFotosBabyDom i ogródDomy wysyłkoweElectrónicaSpiele & SoftwareAndreHandy arrow-upchevron-downchevron-rightclockclosecopyexclusiveexternalicon fbicon g+okquotesearchshareTopicon twSeo block - How doSeo block - Simple waySoe block - Special opportunitiesSeo-block - Wide range

Aktualne kupony i oferty w Sadowniczy.pl Styczenr 2021

Mamy przyjemność zaoferować państwu najlepsze rabatowe i oferty z Sadowniczy.pl! Sadowniczy.pl oferuje wiele rabatowe w Kwiaty kategoria. Wszystko, czego potrzebujesz - jest użycie Sadowniczy.pl kupony na KuponyiKodyRabatowe.pl, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Obecnie nie ma żadnych kupony rabatowe dla tego sklepu.

Informacje o Sadowniczy.pl

W 1999 roku, rok po zakończeniu studiów na wydziale  Rolnictwa i Kształtowania Środowiska  Akademii Rolniczno-Tecznicznej  w Olsztynie założyłem firmę o nazwie PUHP KWIATEK. Moja pierwsza firma była jednoosobową działalnością gospodarczą, której głównym profilem działalności było świadczenie usług dla Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A.

W 2001 roku narodził się pierwszy pomysł na poszerzenie działalności gospodarczej w kierunku handlu internetowego. Proces tworzenia trwał do listopada 2004 roku, kiedy to wystartowała nasza pierwsza strona internetowa www.e-majster24.pl oraz pierwsza aukcja na Allegro. Sprzedawaliśmy wtedy tylko elektronarzędzia jednej firmy - Einhell. Po roku czasu doszliśmy do wniosku, że aby zaistnieć na rynku należy znacznie poszerzyć asortyment oraz zmienić domenę sklepu na jakąś bardziej atrakcyjną dla ucha. W ten sposób w 2005 roku został uruchomiony sklep internetowy www.SpecMajster.pl. Na starcie w sklepie było 236 produktów kupowanych z jednej hurtowni. W 2007 roku narodził się kolejny pomysł www.Sadowniczy.pl - sklep z sadzonkami, nasionami, nawozami oraz środkami ochrony roślin. Obydwoje z żoną jesteśmy z wykształcenia rolnikami, dzięki czemu doradzanie naszym klientom w zakresie doboru czy uprawy roślin nie jest dla nas żadnym problemem.

Teraz: SpecMajster.pl to samodzielna firma zatrudniająca 3 osoby w dziale obsługi klienta, które dbają o to żeby wasze zakupy były trafione, a paczki dotarły na czas pod wskazany adres. Współpracujemy z największymi producentami narzędzi w Polsce, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu blisko 20 tys. różnych produktów. Sadowniczy.pl może się poszczycić blisko 5 tys. produktów oraz znaczną częścią asortymentu ogrodniczego współdzielonego z Specmajster.pl. Domeną sklepu Sadowniczy.pl jest i będzie sprzedaż sadzonek roślin uprawnych oraz ozdobnych. Sklep jest wyposażony w odpowiednią infrastrukturę techniczną, dzięki której logistyka wysyłki żywych roślin została przez bardzo dobrze opanowana.

Możesz dostać wiele różnych ofert z największym rabatem na stronie Sadowniczy.pl online. Nie przegap tej okazji, aby uzyskać najlepsze kody kuponów.