icon fb icon g+ icon tw Büro & SchreibwarenEssenElektronik & ComputerBøker & BladerKwiatyModeParfum & KosmetikReiseBlumen & GeschenkideenTierbedarfSport i turystykaBiżuteriaFotosBabyDom i ogródDomy wysyłkoweElectrónicaSpiele & SoftwareAndreHandy arrow-upchevron-downchevron-rightclockclosecopyexclusiveexternalicon fbicon g+okquotesearchshareTopicon twSeo block - How doSeo block - Simple waySoe block - Special opportunitiesSeo-block - Wide range

Aktualne kupony i oferty w RTV Euro AGD Pazdziernik 2020

Mamy przyjemność zaoferować państwu najlepsze rabatowe i oferty z RTV Euro AGD! RTV Euro AGD oferuje wiele rabatowe w różnych kategoriach, takich jak Dom i ogród, Elektronika, Internet i telefon. Wszystko, czego potrzebujesz - jest użycie RTV Euro AGD kupony na KuponyiKodyRabatowe.pl, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Obecnie nie ma żadnych kupony rabatowe dla tego sklepu.

Informacje o RTV Euro AGD

RTV Euro AGD (Euro-net sp. z o.o.) – jedna z największych sieci detalicznych w Polsce oferująca telewizory i sprzęt RTV, duże i małe AGD, komputery, tablety, telefony, sprzęt fotograficzny, gry i konsole oraz akcesoria. W VIII edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi RTV Euro Agd otrzymało nagrodę "Gwiazda Jakości Obsługi 2015". Firma otrzymała również wyróżnienie „Shopping Center Forum: Omnichannel Retailer of the Year 2015”.

Dział Obsługi Klienta RTV Euro AGD od 6 marca oferuje, wsparcie w systemie video czat dla osób posługujących się językiem migowym. Projekt realizowany jest dzięki współpracy z Migam.org. RTV Euro AGD jest firmą polską i zostało założone w 1990. W pierwszych latach swojej działalności (1990-1994) firma operowała na rynku warszawskim, a w latach następnych rozbudowała sieć sprzedaży na terenie całej Polski[3]. Obecnie posiada ponad 220 sklepów RTV Euro AGD w 132 miejscowościach oraz prowadzi sklep internetowy euro.com.pl. Sklepy stacjonarne RTV Euro AGD są najczęściej zlokalizowane w dużych miastach i największych centrach handlowych.

Jeśli nie lubisz długich kolejek w centrach handlowych i wolą kupić wszystko, czego potrzeba w niskiej cenie, to jest twoja szansa. Można uzyskać wiele różnych ofert z największego rabatu na Bon Prix sklepie internetowym. Można tam znaleźć szeroką gamę elektroniki. Tutaj można znaleźć wszystko, od elektroniki użytkowej do sprzętu fotograficznego. Nie przegap tej okazji, aby uzyskać najlepsze kupony z największymi rabatami.