icon fb icon g+ icon tw Büro & SchreibwarenEssenElektronik & ComputerBøker & BladerKwiatyModeParfum & KosmetikReiseBlumen & GeschenkideenTierbedarfSport i turystykaBiżuteriaFotosBabyDom i ogródDomy wysyłkoweElectrónicaSpiele & SoftwareAndreHandy arrow-upchevron-downchevron-rightclockclosecopyexclusiveexternalicon fbicon g+okquotesearchshareTopicon twSeo block - How doSeo block - Simple waySoe block - Special opportunitiesSeo-block - Wide range

Aktualne kupony i oferty w Ochnik Pazdziernik 2020

Mamy przyjemność zaoferować państwu najlepsze rabatowe i oferty z Ochnik! Ochnik oferuje wiele rabatowe w Moda kategoria. Wszystko, czego potrzebujesz - jest użycie Ochnik kupony na KuponyiKodyRabatowe.pl, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Obecnie nie ma żadnych kupony rabatowe dla tego sklepu.

Informacje o Ochnik

Sklep internetowy Ochnik jest dedykowany wszystkim Klientom, którzy chcą być modni i mieć dostęp do pełnej oferty produktów Ochnik, bez konieczności opuszczania domu czy biura, nie tracąc przy tym cennego czasu na zakupy w mieście.

Firma Ochnik została założona w roku 1989 przez dwóch braci Jacka i Cezarego Ochnika. Wszystko zaczęło się od zaprojektowania, uszycia oraz sprzedania jednego egzemplarza kurtki. Bracia wzorując się na sławnych, włoskich manufakturach, postawili sobie za cel stworzenie rodzinnego przedsiębiorstwa, które zdobędzie uznanie dzięki najwyższej jakości swoich wyrobów. Początkowo siedzibą firmy był ich dom rodzinny, a następnie budynek, w którym do dziś mieści się produkcja oraz część biurowa.

Zaczynając od sprzedaży pojedynczych egzemplarzy, firma stale zyskiwała nowych klientów. Kilka lat temu do braci dołączył najmłodszy – Marcin Ochnik, który doskonale odnalazł się w nowej rzeczywistości i przejął obowiązki Prezesa. Dzięki niemu sieć sprzedaży zaczęła się prężnie rozwijać, kolejno powstawały nowe salony sygnowane logiem marki. Obecnie Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej. Kolekcje firmy Ochnik tworzone są przez młodych, ambitnych projektantów, którzy pragną kultywować na rynku polskim umiłowanie do tego, co piękne. Na bieżąco śledzą trendy jakie będą obowiązywać w modzie w danym sezonie, dlatego też starannie dobierają kolory i projektują fasony kurtek czy torebek.

Ochnik to od lat wyłącznie naturalne, szlachetne surowce, niepowtarzalny design oraz perfekcyjne wykończenie. Możesz dostać wiele różnych ofert z największym rabatem na stronie internetowej Ochnik. Nie przegap tej okazji, aby uzyskać najlepsze kody kuponów.