icon fb icon g+ icon tw Büro & SchreibwarenEssenElektronik & ComputerBøker & BladerKwiatyModeParfum & KosmetikReiseBlumen & GeschenkideenTierbedarfSport i turystykaBiżuteriaFotosBabyDom i ogródDomy wysyłkoweElectrónicaSpiele & SoftwareAndreHandy arrow-upchevron-downchevron-rightclockclosecopyexclusiveexternalicon fbicon g+okquotesearchshareTopicon twSeo block - How doSeo block - Simple waySoe block - Special opportunitiesSeo-block - Wide range

Aktualne kupony i oferty w Nju Mobile Styczenr 2021

Mamy przyjemność zaoferować państwu najlepsze rabatowe i oferty z Nju Mobile! Nju Mobile oferuje wiele rabatowe w Internet i telefon kategoria. Wszystko, czego potrzebujesz - jest użycie Nju Mobile kupony na KuponyiKodyRabatowe.pl, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Obecnie nie ma żadnych kupony rabatowe dla tego sklepu.

Przedawniony Nju Mobile kupony

Informacje o Nju Mobile

Nju mobile to nowa marka telefonii komórkowej bez długoterminowych umów, ale z tanim wszystkim do wszystkich, żeby zawsze płacić mało, a dużo rozmawiać, pisać i mieć internet. zawsze, to znaczy zawsze, i na kartę i z rachunkiem.

Nju Mobile (stylizowane na nju mobile) – marka usług telefonii komórkowej, działająca w sieci Orange. Została wprowadzona na rynek w kwietniu 2013 roku. Operatorem sieci jest Orange Polska. W ofercie znajduje się zarówno sprzedaż usług na kartę (prepaid), jak i na abonament (postpaid).

Korzystanie z oferty Nju Mobile nie wymaga podpisywania długoterminowej umowy. Była to jedna z głównych zalet, na które zwrócono uwagę w trakcie kampanii reklamowej.

W spotach reklamowych wykorzystano animowaną żółtą postać, która przypomina kształtem owoc, ziemniaka, lub gąbkę. Akcja promocyjna prowadzona jest między innymi w sieci Internet, także za pomocą portali społecznościowych.

Na koniec I kwartału 2014 (po roku działalności) pod marką Nju Mobile działało 479 tys. kart SIM, z czego 77% w ramach usług przedpłaconych.

W 1 urodziny sieć Nju Mobile udostępniła sklep internetowy z gadżetami, tapetami, dzwonkami i halo graniem.