icon fb icon g+ icon tw Büro & SchreibwarenEssenElektronik & ComputerBøker & BladerKwiatyModeParfum & KosmetikReiseBlumen & GeschenkideenTierbedarfSport i turystykaBiżuteriaFotosBabyDom i ogródDomy wysyłkoweElectrónicaSpiele & SoftwareAndreHandy arrow-upchevron-downchevron-rightclockclosecopyexclusiveexternalicon fbicon g+okquotesearchshareTopicon twSeo block - How doSeo block - Simple waySoe block - Special opportunitiesSeo-block - Wide range

Aktualne kupony i oferty w Link4 Listopad 2020

Mamy przyjemność zaoferować państwu najlepsze rabatowe i oferty z Link4! Link4 oferuje wiele rabatowe w Biuro kategoria. Wszystko, czego potrzebujesz - jest użycie Link4 kupony na KuponyiKodyRabatowe.pl, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Obecnie nie ma żadnych kupony rabatowe dla tego sklepu.

Przedawniony Link4 kupony

Informacje o Link4


LINK4 jest pionierem i liderem ubezpieczeń direct w Polsce. Laureatem wielu nagród i wyróżnień.

Firma działa na rynku polskim od stycznia 2003 roku i obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę. Siedziba spółki znajduje się w Warszawie.

LINK4 wchodzi w skład grupy PZU S.A. Podstawą modelu biznesowego LINK4 jest sprzedaż polis ubezpieczeniowych bezpośrednio (angl. direct) przez telefon, Internet oraz agentów.

W swojej ofercie LINK4 ma ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe i turystyczne.

Od maja 2012 r. prezesem zarządu towarzystwa ubezpieczeń LINK4 jest Roger Hodgkiss.

Link4 to ubezpieczyciel direct, który daje Ci możliwość wykupienia polisy ubezpieczeniowej przez internet. Nie ruszając się ze swojego wygodnego fotela, możesz ubezpieczyć swój samochód lub dom. Link4 to innowator na polskim rynku, który potrafi kreować nowe trendy. Link4 potrafi zadbać o Twoją wygodę i sprawić, że to, co kiedyś zajmowało Ci wiele godzin, dziś zajmie jedynie kilka minut. Ale to nie wszystko! Teraz, dzięki kodom promocyjnym w Link4 możesz wykupić ubezpieczenien samochodu czy ubezpieczenie mieszkania dużo taniej!

LINK4 wspiera fundację Jaśka Meli

Misją  Fundacji jest pomoc osobom po amputacjach, które potrzebują protez.

Przejdź do LINK4

70% Kierowców mogłoby zaoszczędzić na zmianie ubezpieczyciela. Sprawdź swoją cenę i przejdź do LINK4. Na podstawie wyników badania przeprowadzonego przez IPSOS.