icon fb icon g+ icon tw Büro & SchreibwarenEssenElektronik & ComputerBøker & BladerKwiatyModeParfum & KosmetikReiseBlumen & GeschenkideenTierbedarfSport i turystykaBiżuteriaFotosBabyDom i ogródDomy wysyłkoweElectrónicaSpiele & SoftwareAndreHandy arrow-upchevron-downchevron-rightclockclosecopyexclusiveexternalicon fbicon g+okquotesearchshareTopicon twSeo block - How doSeo block - Simple waySoe block - Special opportunitiesSeo-block - Wide range

Aktualne kupony i oferty w Incredit Listopad 2020

Mamy przyjemność zaoferować państwu najlepsze rabatowe i oferty z Incredit! Incredit oferuje wiele rabatowe w Książki i multimedia kategoria. Wszystko, czego potrzebujesz - jest użycie Incredit kupony na KuponyiKodyRabatowe.pl, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Obecnie nie ma żadnych kupony rabatowe dla tego sklepu.

Przedawniony Incredit kupony

Informacje o Incredit

INCREDIT zajmuje się udzielaniem długoterminowych pożyczek w kwotach od 100zł do 10 000 zł na okres od 1 do 24 miesięcy, z możliwością odroczenia terminu spłaty w przypadku pierwszej pożyczki. Nasze pożyczki przeznaczone są dla osób prywatnych, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej i potrzebują środków na pokrycie niespodziewanych wydatków. To dlatego naszą pożyczkę można uzyskać już w 15 minut! Pierwsza pożyczka jest dostępna w kwocie do 2000zł. Stałym Klientom możemy zaoferować nawet 10 000zł. INCREDIT umożliwia spłatę pożyczki w systemie ratalnym, z terminem nawet do 24 miesięcy.
Klienci, którzy ubiegają się o pożyczkę pierwszy raz muszą wypełnić wniosek rejestracyjny i wpłacić jednorazową opłatę rejestracyjną w wysokości 1gr. Natomiast dla naszych stałych Klientów uprościliśmy procedurę przyznania pożyczki, dzięki czemu bez zbędnych formalności mogą oni otrzymać pożyczkę np. wysyłając prosty sms, dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta, składając wniosek na swoim profilu. Przelewy są dokonywane w godzinach pracy Działu Obsługi Klienta, natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.