icon fb icon g+ icon tw Büro & SchreibwarenEssenElektronik & ComputerBøker & BladerKwiatyModeParfum & KosmetikReiseBlumen & GeschenkideenTierbedarfSport i turystykaBiżuteriaFotosBabyDom i ogródDomy wysyłkoweElectrónicaSpiele & SoftwareAndreHandy arrow-upchevron-downchevron-rightclockclosecopyexclusiveexternalicon fbicon g+okquotesearchshareTopicon twSeo block - How doSeo block - Simple waySoe block - Special opportunitiesSeo-block - Wide range

Aktualne kupony i oferty w Bonprix Styczenr 2021

Mamy przyjemność zaoferować państwu najlepsze rabatowe i oferty z Bonprix! Bonprix oferuje wiele rabatowe w Moda kategoria. Wszystko, czego potrzebujesz - jest użycie Bonprix kupony na KuponyiKodyRabatowe.pl, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Obecnie nie ma żadnych kupony rabatowe dla tego sklepu.

Informacje o Bonprix

Bonprix – jedna z ważniejszych wysyłkowych marek odzieżowych w Niemczech i Europie. Firma została założona w 1986 r. jako spółka-córka Otto Group. Siedziba główna bonprix znajduje się w Hamburgu. W Polsce siedziba bonprix znajduje się w Łodzi. Asortyment produktowy bonprix obejmuje odzież damską, męską i dziecięcą, a także tekstylia i akcesoria domowe. Firmą Bonprix kierują Marcus Ackermann, Kai Heck i Rien Jansen. Przedsiębiorstwo zatrudnia 2 400 pracowników na całym świecie.

Firmę bonprix założyli w 1986 roku Hans-Joachim Mundt i Michael Newe. W 1988 dołączył do nich Josef Teeken. W 1989 roku po raz pierwszy obroty firmy przekroczyły 1 mln niemieckich marek. Kilka tygodni po powstaniu, bonprix wypuścił na rynek pierwszy katalog. Miał on zaledwie 32 strony. Obecnie katalogi bonprix mają ponad 200 stron. Od 1997 Bonprix jest obecny w Internecie. Obecnie ponad 50% zamówień firmy pochodzi z Internetu. Strony bonprix mają 7,2 mln odwiedzających miesięcznie. Od 1999 roku powstają filie bonprix - początkowo w północnych Niemczech. Obecnie firma odzieżowa posiada ponad 70 sklepów w Niemczech i ponad 30 w Austrii, Szwajcarii i we Włoszech.

Jeśli nie lubisz długich kolejek w centrach handlowych i wolą kupić wszystko, czego potrzeba w niskiej cenie, to jest twoja szansa. Można uzyskać wiele różnych ofert z największego rabatu na Bon Prix sklepie internetowym. Można tam znaleźć szeroką gamę odzieży i obuwia. Nie przegap tej okazji, aby uzyskać najlepsze kupony z największymi rabatami.