icon fb icon g+ icon tw Büro & SchreibwarenEssenElektronik & ComputerBøker & BladerKwiatyModeParfum & KosmetikReiseBlumen & GeschenkideenTierbedarfSport i turystykaBiżuteriaFotosBabyDom i ogródDomy wysyłkoweElectrónicaSpiele & SoftwareAndreHandy arrow-upchevron-downchevron-rightclockclosecopyexclusiveexternalicon fbicon g+okquotesearchshareTopicon twSeo block - How doSeo block - Simple waySoe block - Special opportunitiesSeo-block - Wide range

Aktualne kupony i oferty w Black Red White Wrzesien 2019

Mamy przyjemność zaoferować państwu najlepsze rabatowe i oferty z Black Red White! Black Red White oferuje wiele rabatowe w Dom i ogród kategoria. Wszystko, czego potrzebujesz - jest użycie Black Red White kupony na KuponyiKodyRabatowe.pl, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Obecnie nie ma żadnych kupony rabatowe dla tego sklepu.

Informacje o Black Red White

Black Red White, (BRW) – polskie przedsiębiorstwo przemysłowe, zajmujące się produkcją mebli. Założone w Chmielku, w województwie lubelskim, powiecie biłgorajskim w 1991 roku. Zarząd firmy znajduje się w Biłgoraju, główne miejsca produkcji to, oprócz Biłgoraja, m.in. Mielec, Chmielek i Zamość.

Fabryka założona została w 1991 r. przez Tadeusza Chmiela, powstała na bazie byłego Państwowego Ośrodka Maszynowego, który funkcjonował przez okres prawie 30 lat. Przedsiębiorstwo bardzo szybko rozwijało się m.in. dlatego, że zapotrzebowanie na meble w tych latach było ogromne.

Jeśli nie lubisz długich kolejek w centrach handlowych i wolą kupić wszystko, czego potrzeba w niskiej cenie, to jest twoja szansa. Można uzyskać wiele różnych ofert z największego rabatu na Black Red White w sklepie internetowym. Jest to firma, która zajmuje się produkcją mebli. Nie przegap tej okazji, aby uzyskać najlepsze kupony z największymi rabatami.