icon fb icon g+ icon tw Büro & SchreibwarenEssenElektronik & ComputerBøker & BladerKwiatyModeParfum & KosmetikReiseBlumen & GeschenkideenTierbedarfSport i turystykaBiżuteriaFotosBabyDom i ogródDomy wysyłkoweElectrónicaSpiele & SoftwareAndreHandy arrow-upchevron-downchevron-rightclockclosecopyexclusiveexternalicon fbicon g+okquotesearchshareTopicon twSeo block - How doSeo block - Simple waySoe block - Special opportunitiesSeo-block - Wide range

Aktualne kupony i oferty w Alternate Pazdziernik 2020

Mamy przyjemność zaoferować państwu najlepsze rabatowe i oferty z Alternate! Alternate oferuje wiele rabatowe w różnych kategoriach, takich jak Elektronika, Internet i telefon. Wszystko, czego potrzebujesz - jest użycie Alternate kupony na KuponyiKodyRabatowe.pl, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Obecnie nie ma żadnych kupony rabatowe dla tego sklepu.

Przedawniony Alternate kupony

Informacje o Alternate

Alternate jest firmą zajmującą się wysyłką sprzętu komputerowego z siedzibą w Hessian Linden. Założona w lutym 1992 roku firma jest spółką zależną SHIFT IT Management wraz z Mix-Computer, Wave Distribution i Olano.de oraz innymi firmami. KG Prowadzenie i dystrybucja produktów głównie za pośrednictwem własnego sklepu internetowego i własnego call center. Ponadto firma Alternate utrzymuje w Linden trzy sklepy z technologią informacyjną, rozrywkową, sprzętem AGD i sprzętem ogrodniczym. W Holandii i Belgii istnieją niezależne oddziały. Ponadto Alternate utrzymuje profesjonalny zespół E-Sport Clan Team Alternate.

Firma powstała w 1992 roku w Giessen. 1996 przeniósł się do nowego budynku w sąsiednim Linden. Sklep internetowy został uruchomiony 15 października 1997 roku. Rok później otwarto oddział w Ridderkerku w Holandii Południowej. W 2000 r. Linden otworzył centrum logistyczne o powierzchni 3500 metrów kwadratowych. Rok później w Madrycie odbywało się biuro oddziału. W 2004 roku centrum logistyczne zostało rozbudowane do 5 800 metrów kwadratowych. W 2005 r. Holenderska spółka zależna przeniosła się do nowego budynku o powierzchni 5.600 m². W 2006 r. Alternate nabył sąsiedni park sportowy o powierzchni 15 000 m². W 2007 r. Otwarte zostały oddziały w Wiedniu i Aartselaar. W październiku 2008 r. Firma Alternate utworzyła drugie centrum logistyczne w Linden. Oddział w Triesterstrasse w 23. dzielnicy Wiednia został zamknięty 31 marca 2011.

Możesz dostać wiele różnych ofert z największym rabatem na stronie Alternate online. Nie przegap tej okazji, aby uzyskać najlepsze kody kuponów.