icon fb icon g+ icon tw Büro & SchreibwarenEssenElektronik & ComputerBøker & BladerKwiatyModeParfum & KosmetikReiseBlumen & GeschenkideenTierbedarfSport i turystykaBiżuteriaFotosBabyDom i ogródDomy wysyłkoweElectrónicaSpiele & SoftwareAndreHandy arrow-upchevron-downchevron-rightclockclosecopyexclusiveexternalicon fbicon g+okquotesearchshareTopicon twSeo block - How doSeo block - Simple waySoe block - Special opportunitiesSeo-block - Wide range

Aktualne kupony i oferty w Alsen.pl Styczenr 2021

Mamy przyjemność zaoferować państwu najlepsze rabatowe i oferty z Alsen.pl! Alsen.pl oferuje wiele rabatowe w różnych kategoriach, takich jak Elektronika, Internet i telefon. Wszystko, czego potrzebujesz - jest użycie Alsen.pl kupony na KuponyiKodyRabatowe.pl, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Obecnie nie ma żadnych kupony rabatowe dla tego sklepu.

Informacje o Alsen.pl

Sieć Alsen powstała w 2003 roku. Obecnie w sieci zrzeszonych jest 390 salonów komputerowych na terenie całego kraju. To sprawia, że jesteśmy największą siecią partnerską branży komputerowej w Polsce. Jesteśmy kapitałowo powiązani z największym dystrybutorem sprzętu komputerowego w Europie Środkowo- Wschodniej firmą Ab S.A. Co z kolei ma ogromy wpływ na szerokość oraz atrakcyjność naszej oferty.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz produktów IT i elektroniki użytkowej oraz małego AGD, profesjonalną obsługę handlową oraz profesjonalne wsparcie techniczne. Salony sieci ALSEN znajdują się praktycznie we wszystkich miastach w kraju, dzięki temu skutecznie docieramy do klientów końcowych i instytucjonalnych. Każdy z naszych salonów to APS – Autoryzowany Punkt Sprzedaży i Autoryzowany Punkt Serwisowy komputerów PC ALSEN, których jesteśmy producentem. W naszych salonach dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która regularnie bierze udział w naszych wyspecjalizowanych szkoleniach współfinansowanych z Europejskiego Funduszy Społecznego. Dzięki temu praca z klientem jest w pełni profesjonalna dla obydwu stron. Oferta sieci ALSEN to m.in. markowe zestawy komputerowe (w tym zestawy marki własnej Alsen i Triline z 3-letnią gwarancją), notebooki, netbooki, wszelkiego rodzaju komponenty i peryferia komputerowe oraz akcesoria multimedialne. Posiadamy również w ofercie szeroką gamę produktów z działu telekomunikacyjnego tj. telefony, urządzenia nawigacji GPS oraz elektronikę użytkową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów naszą ofertę rozszerzyliśmy również o produkty z „małego” AGD, o produkty Fitness oraz art. dla dzieci.

Kluczowym elementem wspierającymi działanie sieci Alsen jest sklep internetowy www.alsen.pl. Funkcjonalność naszego sklepu oraz równomierne pokrycie kraju naszymi salonami, pozwala klientowi końcowemu m.in na zamówienie towaru przez Internet i odebranie go osobiście w naszych salonach. W 2010 roku nasza sieć została wyróżniona przez czytelników Rzeczpospolitej i otrzymaliśmy godło LAUR KLIENTA – ODKRYCIE ROKU 2010. W 2011 roku otrzymaliśmy wyróżnienie czytelników Dziennika Gazety Prawnej DOBRA MARKA - JAKOŚĆ ZAUFANIE RENOMA 2011 a w 2012 tytuł QUALITY INTERNATIONAL 2012 za profesjonalną obsługę handlową oraz wsparcie techniczne sieci salonów komputerowych ALSEN.