icon fb icon g+ icon tw Büro & SchreibwarenEssenElektronik & ComputerBøker & BladerKwiatyModeParfum & KosmetikReiseBlumen & GeschenkideenTierbedarfSport i turystykaBiżuteriaFotosBabyDom i ogródDomy wysyłkoweElectrónicaSpiele & SoftwareAndreHandy arrow-upchevron-downchevron-rightclockclosecopyexclusiveexternalicon fbicon g+okquotesearchshareTopicon twSeo block - How doSeo block - Simple waySoe block - Special opportunitiesSeo-block - Wide range

Aktualne kupony i oferty w Adzuna Styczenr 2021

Mamy przyjemność zaoferować państwu najlepsze rabatowe i oferty z Adzuna! Adzuna oferuje wiele rabatowe w Inne kategoria. Wszystko, czego potrzebujesz - jest użycie Adzuna kupony na KuponyiKodyRabatowe.pl, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Obecnie nie ma żadnych kupony rabatowe dla tego sklepu.

Informacje o Adzuna

Chcemy być najlepszym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań pracy online. Przeszukujemy setki stron, dzięki czemu nie musisz tego robić Ty. Zbieramy tysiące ofert, dzięki czemu na Adzuna możesz odnaleźć każdą ofertę, wszędzie. Udostępniamy wiele opcji wyszukiwania oraz dane dotyczące rynku pracy, dzięki czemu masz dostęp do wartościowych informacji i możesz przejąć kontrolę nad własną karierą. Wiemy, że poszukiwania pracy mogą przypominać jazdę rollercoasterem. Jako zespół lubimy wykorzystywać możliwości technologiczne, aby pomagać w znalezieniu pracy lub łączyć z lepszymi, bardziej satysfakcjonującymi możliwościami rozwoju kariery.

Założyciele Adzuna, Andrew Hunter i Doug Monro, spotkali się pracując w Gumtree w 2005 roku. W Internecie lokalnym działali przez 5 kolejnych lat, pracując w Qype i Zoopla. Przez ten czas pozostali w kontakcie, aż w końcu w 2010 roku, na odwrocie koperty w pubie w centrum Londynu, zrodził się plan Adzuna. Witrynę uruchomiono w kwietniu 2011 roku.