icon fb icon g+ icon tw Büro & SchreibwarenEssenElektronik & ComputerBøker & BladerKwiatyModeParfum & KosmetikReiseBlumen & GeschenkideenTierbedarfSport i turystykaBiżuteriaFotosBabyDom i ogródDomy wysyłkoweElectrónicaSpiele & SoftwareAndreHandy arrow-upchevron-downchevron-rightclockclosecopyexclusiveexternalicon fbicon g+okquotesearchshareTopicon twSeo block - How doSeo block - Simple waySoe block - Special opportunitiesSeo-block - Wide range

Aktualne kupony i oferty w Urban Outfitters Listopad 2018

Mamy przyjemność zaoferować państwu najlepsze rabatowe i oferty z Urban Outfitters! Urban Outfitters oferuje wiele rabatowe w Moda kategoria. Wszystko, czego potrzebujesz - jest użycie Urban Outfitters kupony na KuponyiKodyRabatowe.pl, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Obecnie nie ma żadnych kupony rabatowe dla tego sklepu.

Przedawniony Urban Outfitters kupony

Informacje o Urban Outfitters

Urban Outfitters, Inc. to międzynarodowa korporacja odzieżowa z siedzibą w Filadelfii w Pensylwanii. Działa w Stanach Zjednoczonych, Belgii, Kanadzie, Danii, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Pakistanie, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Izraelu. Jej wyposażenie składa się przede wszystkim z odzieży damskiej i męskiej, obuwia, urody i akcesoriów, sprzętu do aktywnego wypoczynku i sprzętu biurowego oraz artykułów gospodarstwa domowego, które w dużej mierze czerpią z stylu bohemskiego, hipsterowego, ironio-humorystycznego, kiczowatego, retro i vintage. Grupą docelową są młodzi ludzie w wieku od 18 do 28 lat. Firma wielokrotnie współpracowała z projektantami i markami luksusowymi. Urban Outfitters zarządza pięcioma osobnymi markami, w tym imieninami, Anthropologie, Free People, Terrain i BHLDN; wspólnie marki działają w ponad 400 lokalizacjach detalicznych na całym świecie. Dzisiaj sprzedaje swój produkt do około 1400 specjalistycznych sklepów i wybranych domów towarowych. Poza tym towary są sprzedawane bezpośrednio klientom za pośrednictwem stron internetowych, aplikacji mobilnych, katalogów i centrów kontaktowych klientów. Na dzień 31 stycznia 2015 roku działa 238 sklepów Urban Outfitters, w których 179 znajduje się w Stanach Zjednoczonych, 16 zlokalizowanych jest w Kanadzie, a 43 w Europie.

Firma została założona przez Richarda Hayne, Judy Wicks i Scott Belair w 1970 roku. Firma została przemianowana i założona w 1976 roku. W dniu 15 marca 2001 r. Firma dokonała reklasyfikacji przychodów z wysyłki i obsługi. 23 stycznia 2014 r. Wendy Wurtzburger, która "przyczyniała się do rozwoju marki Leifsdottir, marki Anthropologie sprzedawanej w wybranych jednostkach i sprzedawanej do Bergdorf Goodman, Saks Fifth Avenue, Neiman Marcus i Nordstrom", opuściła Urban Outfitters. W kwietniu 2011 roku firma zdecydowała się sprzedać Liefsdottir za pośrednictwem własnej firmy.

Urban Outfitters został opisany jako hipster, stylowe, kiczowate, nienawidzące, bohemskie i retro. Zawiera nietypowe towary, na przykład koszulki z napisami "Jive Turkey" lub "Atari". Są znani z cateringu do "hipster" kultury i mody, która obejmuje wpływy z ostatnich dziesięcioleci. Wśród marek domowych są Kimchi Blue, BDG, Pins & Needles, Sparkle & Fade, Cisza + Hałas, Zbieg okoliczności i Chance, Deena i Ozzy, Ekote i Gwiezdne gwiazdy.

Możesz dostać wiele różnych ofert z największym rabatem na Urban Outfitters stronie internetowej. Nie przegap tej okazji, aby uzyskać najlepsze kody kuponów.