Aktualne kupony i oferty w Promod Lipiec 2017

  • Odwiedzić sklep
  • Mamy przyjemność zaoferować państwu najlepsze rabatowe i oferty z Promod! Można znaleźć na tej stronie utworzonej specjalnie dla ciebie 1 ekskluzywny kupon, wraz z 1 oferta. Promod oferuje wiele rabatowe w Moda kategoria. Wszystko, czego potrzebujesz - jest użycie Promod kupony na KuponyiKodyRabatowe.pl, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Przedawniony Promod kupony

70% Zniżka Zobacz więcej >>
Promo Zniżka Zobacz więcej >>
Promo Zniżka Zobacz więcej >>

Informacje o Promod

Marka Promod została założona w 1975 roku przez Francuza Francisa Charles'a Pollet, który z zamiłowania do pięknych materiałów pragnął ofiarować kobietom modę pełną wyrafinowanego stylu oraz doskonałej jakości. Firma Promod pojawiła się na rynku europejskim w 1990 roku. Następnie rozpoczęła swoją działalność na Bliskim Wschodzie otwierając w 1999 roku pierwszy sklep w Arabii Saudyjskiej. W tym samym roku powstał pierwszy sklep internetowy Promod. W 2006 roku marka Promod rozszerzyła swoją działalność pojawiając się w Azji. W 2013 Promod otworzył pierwsze sklepy w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytani.

Promod to marka uosabiająca naturalny, lekki a przede wszystkim francuski styl. Aktualnie jest dostępna dla wszystkich w ponad 50 krajach na świecie. Nie przegap tej okazji, aby uzyskać najlepsze kupony z największymi rabatami.