Aktualne kupony i oferty w eDarling Sierpien 2017

  • Odwiedzić sklep
  • Mamy przyjemność zaoferować państwu najlepsze rabatowe i oferty z eDarling! eDarling oferuje wiele rabatowe w Książki i multimedia kategoria. Wszystko, czego potrzebujesz - jest użycie eDarling kupony na KuponyiKodyRabatowe.pl, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Obecnie nie ma żadnych kupony rabatowe dla tego sklepu.

Informacje o eDarling

eDdarling – internetowy serwis randkowy z siedzibą w Berlinie. Swoją działalność rozpoczął w 2009 roku w Niemczech. eDarling jest jednym z czterech czołowych portali randkowych w Polsce. Platforma stworzona jest dla osób, które poszukują długotrwałych relacji, a liczba zarejestrowanych użytkowników na świecie to ok. 13 milionów. Na polskiej witrynie loguje się średnio 4000 nowych użytkowników tygodniowo.

 

Serwis założyli posiłkując się pomocą Rocket Internet w listopadzie 2008 roku Lukas Brosseder i David Khalil. Oferta portalu została uruchomiona 6 maja 2009 roku w Niemczech, po czym załączono ją w kolejnych 13 krajach europejskich. Na polski rynek eDarling wszedł w 2010 roku. Oprócz Niemiec eDarling działa również w 24 innych krajach na pięciu kontynentach. Nie przegap tej szansy, aby znaleźć idealnego partnera.